MÖBLER / Bord / Hunters table 12257382

nr 1225 7382

Hunters table

längd: 151 cm, djup: 42 + 2x25, höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:13:01

14/12 15:38:55 1      Vinnande bud